CANEZIN - maketa
CANEZIN - maketa
CANEZIN - maketa

CANEZIN - maketa
CANEZIN - maketa
CANEZIN - maketa
CANEZIN - maketa

CANEZIN spray

KÚPIŤ

Zdravotnícka pomôcka CANEZIN spray je antimykotický a antibakteriálny sprej, ktorý obmedzuje nadmerné potenie a nepríjemný zápach nôh a obuv udržiava mikrobiálne čistú. Široké spektrum aktívnych látok účinne eliminuje baktérie, kvasinky a plesne na nohách aj v obuvi. V mieste aplikácie vytvára nepriaznivé podmienky pre ich rast a množenie. Pri pravidelnom používaní funguje Canezin tiež ako súčasť účinnej prevencie proti opakovanému návratu infekcie kože v oblasti nôh a nechtov. Bylinné zložky obmedzujú začervenanie, svrbenie a popraskanie kože medzi prstami a na chodidle.

CANEZIN spray je určený na vonkajšie použitie, na lokálnu aplikáciu na chodidlá, nechty, medzi prsty na nohách, na ponožky a na stielku obuvi ako doplnkový prostriedok prevencie a liečby kvasinkových a plesňových infekcií kože nôh a nechtov.

Aktívne zložky prípravku: špeciálna zmes levanduľovej, rozmarínovej, pepermintovej, klinčekovej, rebríčkovej, šalviovej, tea tree silice, polyhexametylénbiguanid hydrochlorid, etylhexylglycerín, kaprylhydroxámová kyselina, etanol.

Proti plesni a kvasinkám: rozmarínová silica, polyhexametylénbiguanid hydrochlorid, kaprylhydroxámová kyselina

Proti baktériám: klinčeková, rebríčková, šalviová, tea tree silica

Proti zápachu: levanduľová silica, etylhexylglycerín

Proti svrbeniu a podráždeniu kože: pepermintová silica, etanol

Návod na použitie, aplikácia do obuvi:

Po vyzutí nastriekajte msprej (1–2krát denne) na stielku a po celej vnútornej ploche topánok, nechajte voľne zaschnúť a pôsobiť (minimálne 10 minút). Je možné aplikovať rovnakým spôsobom tiež na ponožky.


Návod na použitie, aplikácia na nohy:

Sprej nastriekajte v tenkej vrstve (minimálne 1–2krát denne) na umyté a osušené chodidlá, medzi roztiahnuté prsty na nohách a na nechty. Nechajte voľne zaschnúť a pôsobiť. Neprekračujte 4 aplikácie denne na rovnaké miesto kože. Aplikujte pri prvom výskyte ťažkostí a asi týždeň po ich odznení. Pri preventívnej aplikácii v prípade zvýšeného rizika infekcie
(návšteva hotela, bazéna, telocvične, sauny, kúpeľov, rehabilitácie, posilňovne a podobne) aplikujte 1krát denne.